• Головна
  • Конотопець, згодившись на передплату товару, втратив понад 8 тисяч гривень
17:00, 8 лютого 2017 р.

Конотопець, згодившись на передплату товару, втратив понад 8 тисяч гривень

Попри всі застереження правоохоронців, виявляючи занадтудовірливість, жителі регіону продовжують потрапляти  в їх тенети. Тільки продовж останньої доби зловмисники збагатились за рахунок жителів Сумщини на суму в понад 15 тисяч гривень.

До поліції із завою про те, що шахраї зняли з карти 8 687 гривень, звернувся 42-річний житель Конотопського району. Чоловік постраждав від своєї довірливості. Побачивши на одному з сайтів оголошення про продаж запчастин до сільгосптехніки, зв’язався з продавцем. За домовленістю перерахував йому гроші на запропонований рахунок. Не дочекавшись  товару – звернувся до поліції.

Черговою жертвою шахраїв стала і 45-річна жителька одного з сіл Глухівського району. Жінка розповіла, що на її мобільний зателефонував чоловік, який назвався працівником банку. Він повідомив, що її картка заблокована і для того, аби її розблокувати, потрібно провести ряд операцій. Для чого попросив повідомити йому секретні дані. Після того, як жінка виконала всі його вимоги, з її рахунку зникли 6 400 гривень.

Сьогодні за даними фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження. Вживаються заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян із застереженням: аби убезпечити себе від подібних злочинів, добре обмірковуйте кожне своє слово під час спілкування з незнайомцями по телефону. Не перераховуйте їм своїх заощаджень, та в жодному разі не надавайте свої персональні дані чи секретні коди.

Пам’ятайте, всі банківські операції проводяться виключно в банківських установах. Якщо мова йде про номер банківської картки, інші секретні коди, цифри або ж дані, які вас просять назвати по телефону, будьте певні: то дзвонять шахраї. Справжні банкіри у своїх клієнтів не випитують персональних даних та інформації по банківським карткам. Тому також радять про такі випадки повідомляти до поліції та банківських установ за номерами клієнтської підтримки. Наприклад, клієнти Приват банку можуть повідомити про підозру в шахрайстві за номером 3700 (з мобільного - цілодобово та безкоштовно).

А тим, хто вирішив придбати або продати речі через мережу Інтернет, правоохоронці радять бути обачними з подібними покупцями чи продавцями. Користуватись лише перевіреними онлайн магазинами, за товар сплачувати лише при його отриманні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #шахрайство #передплата #інтернет-покупки #пастка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...