• Головна
  • Завершився баскетбольний турнір серед ПТУ Конотопщини
10:30, 9 лютого 2017 р.

Завершився баскетбольний турнір серед ПТУ Конотопщини

Турнір з баскетболу серед професійно-технічних навчальних закладів Контопщини пройшов у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» за участі команд ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей», ДПТНЗ «Вище професійно-технічне училище» (№4), ДПТНЗ ВПУ - №20

За словами головного судді турніру, тренера, інструктора зі спорту КІ СумДУ Євгена Лєшукова, у баскетболі в грі між командами ведеться рахунок не по таймам, а по четвертинам, кожна з яких триває 7 хвилин. Потім підсумовується загальний рахунок між четвертинами й виводиться результат.

Першими на поле вийшли ДПТНЗ ВПТУ (№4) в зеленій формі та  ДПТНЗ ВПУ – №20 в голубій. На спортмайданчику тривала дуже напружена боротьба. Хлопці обох команд боролися за відбір м’яча, намагалися з гри закинути у кільце, і навіть робили влучні триочкові дальні кидки! Перший поєдинок виграла команда ДПТНЗ ВПТУ (№4) з рахунком 30:17.

У другій грі зустрілись «Аграрний ліцей» у помаранчевій формі та ДПТНЗ ВПУ – №20. На жаль, «помаранчеві» змушені були більше грати в обороні. Напрочуд чудовим був одноосібний дальній прохід їх гравця під номером 10. Також «аграрники» використовували комбінацію з дальнім кидком м’яча зі свого поля своєму гравцю під кільце на поле суперника. Кілька разів такий хід спрацював. Проте чомусь їм не щастило з результативністю в грі. Результат гри: 25:5 на користь ДПТНЗ ВПУ – №20.

В останній грі «Аграрний ліцей» зустрівся з ДПТНЗ ВПТУ (№4). «Зелені» швидко повели в рахунку. А в третій чверті навіть застосували пресинг – намагались перекрити всіх гравців, не давали розігрувати м’яч з під свого кільця. Таким чином матч завершився з результатом: 29:3.

Підбиваючи підсумки турніру, головний суддя оголосив його результати, за якими 3-є місце зайняла команда ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей». Друге - ДПТНЗ ВПУ - №20. Перемогла в турнірі команда ДПТНЗ «Вище професійно-технічне училище» (№4). Також були визначені кращі гравці команд. У «аграрників» ним став Віталій Дехнич, у ДПТНЗ ВПУ - №20 – Максим Гундерук, у ДПТНЗ «Вище професійно-технічне училище» (№4) – Юрій Кагалевський. Грамоти призерам і призи найкращим гравцям турніру вручив голова районної організації ВФСТ «Колос» Микола Теліпко.

У якості останнього слова головний суддя змагань Євген Лєшуков подякував спортсменам за хорошу й видовищну гру, побажав їм частіше тренуватись в команді, адже, незважаючи на хороші фізичні дані й майстерність кожного окремого гравця, баскетбол все ж таки гра командна! Й саме від зіграності гравців у команді й залежить остаточний результат!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію