• Головна
  • Результати Чемпіонату Конотопа з футзалу
17:00, 6 лютого 2017 р.

Результати Чемпіонату Конотопа з футзалу

Протягом останніх трьох тижнів у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М. Маміашвілі проходив Чемпіонат міста з футзалу 2017 року. У змаганнях брали участь такі футбольні команди: «Локомотив», «Надія», «Рогинці», «Зурбаган», «Загребелля» «Баланс», ДЮСШ «Випускник», «Слобода» та В/ч В0425.

Для визначення місць команд матчі проходили по коловій системі, де кожна команда мала можливість зіграти з кожною командою суперника та показати свої вміння. Переможці визначалися за системою плей-офф, тобто матч на вибуття.

• сьомими стала футбольна команда «Надія», що здобула 4 очка;
  • восьме місце у турнірній таблиці зайняли гості з Буринського району – футбольна команда «Слобода».

Команда В/ч В0425 після проведених двох ігор знялася із змагань у зв’язку з ротацією, їх результати не враховувалися у турнірній таблиці.

До півфіналу чемпіонату м .Конотопа вийшло чотири футбольні команди: «Локомотив», «Зурбаган», «Загребелля» та «Надія».

Першими у півфінальному матчі зійшлися футбольні команди «Локомотив» та «Загребелля». У ході матчу «Локомотив» тримав постійно перевагу перед суперником. Результат матчу ФК «Локомотив» - ФК «Загребелля» 2:0. Голи забив Бондаренко Сергій на 12-й та 24-й хвилині. Цією перемогою ФК «Локомотив» виборов собі місце у фінальній грі.

До другої пари футбольних команд півфіналу увійшли ФК «Надія» та ФК «Зурбаган». Перший тайм футболісти з команди «Надія» тримали перевагу, після забитого на 7 хв. м’яча Михайлом Риженком команді «Зурбаган» не вдалося зрівняти рахунок. Можливо, після настанови тренера, але футбольна команда «Зурбаган» у другому таймі перехопила ініціативу і постійно перевіряла воротаря «Надії» на міцність і ближче до кінця матчу він «зламався», за чотири хвилини пропустив 4 голи. Результат матчу ФК «Зурбаган» - ФК «Надія» 4:1. У ФК «Зурбаган» голи забили: Корнуков Ігор 24', Томбовцем Максим 25' та 27', Головашкін Олександр 28'.

Так Чемпіонат міста з футзалу приблизився до визначення призерів.

У боротьбі за третє місце зустрілися футбольна команда «Надія» та футбольна команда «Загребелля». Багато хто з глядачів та вболівальників на початку матчу вважали, що результат гри вже визначений, оскільки з володарем «Суперкубку з футболу 2016 року» команді дебютанту цього чемпіонату не впоратись, але м’яч круглий та поле рівне, і доля вирішила зовсім інакше.

ФК «Надія» із самого початку перейшла у агресивну атаку і на 5' відкрила рахунок. Голи у ворота «Загребелля» сипались один за одним, відзначився Михтуненко Сергій, який протягом 20 секунд забив 2 голи. Перший тайм закінчився з рахунком 5:1 на користь ФК «Надія».

Результат матчу ФК «Надія» - ФК «Загребелля» 7:3. У ФК «Надія» голи забили: Бабенко Олексій 5' та 7', Михтуненко Сергій 6',6', та 29' і Задорожній Артур 13' та 30'. У команди «Загребелля» голи забили: Бойко Андрій 13', Півень Олексій 16', Музиченко Дмитро 29'.

Боротьба за перше місце була дуже запеклою та насиченою цікавими моментами. У ній зійшлися ФК «Локомотив» та ФК «Зурбаган». Із початку матчу на полі відчувалася напруга. Кожна з команд демонструвала свої вміння у нападі та обороні, футболісти показували свою техніку та хизувалися «фінтами», якими оволоділи під час наполеглих тренувань, воротарі ловили м’ячі неабиякої складності. У такому темпі пройшов перший тайм, а рахунок так і не відкрився.

Ситуація у другому таймі суттєво не змінилася, і всі вже чекали пенальті, але Бондаренко Сергій з ФК «Локомотив» на 27' забиває гол. Результат матчу за перше місце у Чемпіонаті міста з футзалу між ФК «Локомотив» - ФК «Зурбаган» 1:0.

У ході проведення Чемпіонату міста з футзалу були визначені кращі, а саме: кращим нападником турніру став Терехов Ігор з ФК «Локомотив», кращим захисником визнано Риженка Михайла з ФК «Надія», а кращим воротарем став Бложко Олег з ФК «Зурбаган».

Вітаємо переможців та учасників змагань із завершенням Чемпіонату міста з футзалу, бажаємо наполеглих тренувань та подальших перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію