![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:00, 7 лютого 2017 р.
Конотопські браконьєри винищують рибу
Конотопський клуб рибалок повідомляє, що задуха, через яку страждає риба під льодом, стала причиною масового браконьєрства. Це відбувається на Конотопському водосховищі та в Карабутово.
"У зв'язку з буйною підводною рослинністю у минулому році, почалось гниття цих водорослей, що сильно забирає кисень з води - одним словом, задуха". Далі в повідомленні йдеться, що рибалки, замість того, аби ополонки засипати очеретом чи соломою, просто б'ють рибу.
Нагадаємо, рибалок Конотопщини закликають рятувати рибу від задухи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...