• Головна
  • В Конотопі збирають дитячі малюнки на Всеукраїнський конкурс
07:00, 31 січня 2017 р.

В Конотопі збирають дитячі малюнки на Всеукраїнський конкурс

Триває збір малюнків для участі у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Учасниками конкурсу можуть стати учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Також слід зауважити, що конкурс проводиться за напрямом художньої творчості - малюнок, конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці й промислової безпеки.

Для участі приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Малюнки мають відповідати таким вимогам: індивідуальні малюнки, виконані в довільній графічній, живописній формах в різних художніх техніках і матеріалах у форматі не більше А-2. Малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками. 

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;
місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; сферу діяльності батьків;
назву навчального закладу; прізвище, ім'я, по батькові методичного керівника.

Конкурсні роботи приймаються виконавчим комітетом Конотопської міської ради до 31 січня 2017 року включно, за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 8. Телефон для довідок 096 0850620.

Відбірковий регіональний тур VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017» на Сумщині організовується та проводиться Управлінням Держпраці у Сумській області за участю місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, регіональних представництв всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, робочих органів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, дитячих і молодіжних громадських організацій, благодійних фондів, мереж та об’єднань, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями, а також усіма, хто опікується питаннями виховання молоді в Україні й небайдужий до вирішення проблем у сфері охорони праці.

Фінал VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017» та нагородження переможців відбудеться у березні-квітні 2017 року.

Не зволікайте та ставайте переможцями – Управління Держпраці у Сумській області чекає на ваші роботи!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #малюнки #конкурс #охоронапраці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...