• Головна
  • Грип, ГРВІ, бронхіт та пневмонія з летальним результатом - наслідки "лікування" в психіатричній лікарні Охтирки (ФОТО)
08:30, 27 січня 2017 р.

Грип, ГРВІ, бронхіт та пневмонія з летальним результатом - наслідки "лікування" в психіатричній лікарні Охтирки (ФОТО)

Як раніше ми писали, прокуратура області відкрила кримінальне провадження стосовно психіатричної лікарні в Охтирці за 1-ю частиною 127 статті, тим самим звинувачуючи персонал медзакладу в катуванні людей. З цього приводу була створена спеціальна комісія за участю керівників обласної адміністрації та обласної ради, яка перевірила обласну спеціалізовану психіатричну лікарню № 2.  

Враховуючи результати перевірки, комісія вважає за необхідне перевести хворих в психіатричні лікарні області, де існують належні умови перебування. 

Фото Охтирської психлікарні, які опублікував громадський активіст Павло Борисов.

1111485202914_likarnya31111485202938_likarnya21111485202953_likarnya5

Із 24 хворих, які були переведені до Першої обласної спеціалізованої лікарні м. Ромни, у 4 виявлено пневмонію. 

16 січня для надання екстреної консультативної допомоги в КЗ СОР «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» виїхали лікарі-консультанти: інфекціоніст обласної клінічної інфекційної лікарні та пульмонолог обласної клінічної лікарні. Було оглянуто 17 осіб, у 9 випадках встановлений діагноз грип, у 8 – ГРВІ. У 1 хворої (87 років) встановлено госпітальну пневмонію. 

Станом на 20.01.2017 в закладі з ознаками респіраторних захворювань та лихоманкою перебуває 6 осіб (ГРВІ – 3 особи; гострий бронхіт – 2 особи; грип – 1 особа).

За результатами рентгенологічного обстеження, починаючи з 16.01.2017 в закладі виявлено 4 випадки пневмонії, з них: три пацієнтки переведені для подальшого стаціонарного лікування до КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» (одна з них померла), одна – до Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні.

Управлінню охорони здоров'я запропоновано провести оптимізацію психіатричної служби із збереженням доступної якісної медичної допомоги, упорядкувати мережу психіатричних стаціонарних відділень з перерозподілом затверджених фінансових потоків до установи, в якій буде організовано належне лікування та перебування хворих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #Охтирка #психіатричналікарня #катування #пневмонія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...