• Головна
  • Конотопці в прямому ефірі шукали відповідь, чи потрібна державі українська молодь (ВІДЕО)
08:00, 26 січня 2017 р.

Конотопці в прямому ефірі шукали відповідь, чи потрібна державі українська молодь (ВІДЕО)

На обласному телебаченні у прямому ефірі програми «Своя правда» шукали відповідь на питання: чи потрібна державі українська молодь?

На запрошення експерта бюро аналізу політики Віктора Бобиренка до обговорення долучилась начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура.

У ході програми обговорили питання розвитку галузі молодіжної політики, порівняли фінансування відповідних напрямків з минулими роками в розрізі області. Обговорили останні досягнення та недопрацювання в роботі з молоддю. 

Також приділили значну увагу обговоренню та аналізу результатів дослідження серед молоді, яке нещодавно провело в області бюро аналізу політики, у ході якого загалом було опрацьовано 600 анкет з різних міст області. В опитувальниках визначали основні проблеми та бачення молоді області, анкета була інформативною та потребувала для заповнення понад 30 хвилин. 

«У ході прямого ефіру всі його учасники дійшли до спільного бачення, що в Сумській області влада на достатньому рівні переймається питаннями розвитку молодіжного середовища. За останні роки видно значний прогрес у розвитку молодіжних напрямків. Також всі зголосилися з твердженням, що для того, щоб досягти значних змін, кожному варто починати з себе, і для підвищення активності молоді в містах та районах області спочатку владні структури повинні активніше долучати молодь до організації змістовного молодіжного життя та ухвалення важливих рішень»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Суми #молодь #телебачення #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...