![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:00, 20 січня 2017 р.
Конотопський учень поцупив у однолітка дорогий мобільник
Правоохоронці відзначають: найбільш поширеною здобиччю крадіїв стають малогабаритні гаджети, в тому числі – й мобільні телефони.
17-річному учню одного з навчальних закладів Конотопа дуже приглянувся дорогий мобільний пристрій його однолітка. Хлопець, не довго думаючи, поцупив мобільник, але правоохоронці швидко вирахували зловмисника.
Крадієм іншого мобільного телефону виявився 20-річний житель Сумського району. Молодий чоловік, перебуваючи в гостях у знайомого, після спільно вжитого алкоголю поцупив його мобільний. Але завдячуючи оперативності співробітників поліції, розпорядитись «трофеєм» він не встиг – наразі мобільний же вилучено та повернуто власнику.
Особу зловмисника, що з офісних приміщень зумів викрасти два дороговартісні мобільні гаджети встановили сумські розшуковці. Ним виявився раніше неодноразово судимий за крадіжки 25-річний місцевий житель.
«Гарячим слідом» затримати ще одного поціновувача чужих сотових вдалось роменським поліцейським. Ним виявився 19-річний житель району. Юнак, скориставшись тим, що господар залишив незамкненими вхідні двері будинку, проник до середини та викрав з чужої оселі мобільний телефон та монітор для комп’ютера.
Наразі за всіма вказаними фактами відкриті кримінальні провадження за відповідними частинами статті 185 КК України «Крадіжка». В рамках досудового слідства всі підозрювані перевіряються на причетність до вчинення інших аналогічних злочинів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...