• Головна
  • Конотопська міська рада відхилила пропозицію ПриватБанку про розміщення депозиту
08:00, 18 січня 2017 р.

Конотопська міська рада відхилила пропозицію ПриватБанку про розміщення депозиту

17 січня 2017 р. о 14.00 відбулося широке засідання комісії з питань розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вклад (депозит) в 2017 році. Участь у конкурсі взяли ПАТ КБ "ПриватБанк", ПАТ АБ "Укргазбанк" та "Ощадбанк"

На засіданні були присутні представники банків: Конотопського відділення Сумської філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та начальник відділення 307/18 АБ «УКРГАЗБАНК» – Козіна І.В. Також у засіданні взяли участь: начальник фінансового управління – Кошевецька В.П., завідувач сектору юридичної роботи міської ради – Зайчикова А.В., відділ прогнозування економічного розвитку міста управління економіки Конотопської міської ради – Шуранкова І.І., начальник Конотопського УДКСУ Сумської області – Вірстюк О.П., начальник відділу прогнозування доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Конотопської міської ради – Григорець С.М., відділу фінансово – господарського забезпечення – головний бухгалтер фінансового управління – Пилипенко І.С. 

За результатами голосування комісії було відхилино пропозіцію щодо участі в конкурсі ПАТ КБ "ПриватБанк" у зв'язку з його невідповідністю постанові КМУ "Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках".

Переможцем конкурсу визначено ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК», як банківську установу, котра запропонувала найвищий розмір відсоткової ставки (17,1%)! В обговоренні засідання комісії також було вирішено відкрити депозитний рахунок в АБ «Укргазбанк» до грудня 2017 року з правом поповнення та повернення вкладу або його частини на першу вимогу та щомісячною виплатою відсотків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #міськарада #ПриватБанк #депозит
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...