
09:00, 16 січня 2017 р.
Популярний Конотопський сайт заблокували "за екстремізм"
Мова йде про відомий конотопський інтернет-портал "Топ Конотоп". Журналісти повідомляють, що на е-мейл редакції надійшов лист від Роскомнадзора, в якому зазначається, що на території Росії закрито доступ до цього веб-сайту через екстремізм.
Ознаки екстремізму федеральна служба РФ знайшла в новині щодо відкриття в нашому місті волонтерського пункту «Правого сектора». Стаття була опублікована в жовтні минулого року.
«Інформація, розміщена на інформаційному ресурсі topkonotop.com, містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку», — впевнені в Роскомнадзорі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Сучасні офісні столи: головні особливості
Новини компаній
10:00
18:06
12 травня
12:09
12 травня
live comments feed...