![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:45, 11 січня 2017 р.
Юних тенісистів Конотопщини об'єднав різдвяний тур
У період зимових канікул, коли дітвора відпочиває від навчальних предметів, спортивне життя вирує ключем. Підтвердженням цього став різдвяний турнір з тенісу у Шевченківському і Салтиківському НВК
Демонстрували свій талант учасники турніру за новими тенісними столами, котрі вони отримали напередодні нового року. В змаганнях брали участь команди юних тенісистів з Дептівського, Шевченківського, Великосамбірського, Курилівського, Тернівського, Дубов’язівського НВК.
У Шевченківському турнірі перемогу здобула команда Дептівського НВК, на другому місці – господарі змагань, а третє місце виборола команда тенісистів з Великого Самбору. У Салтиківському турнірі перемога дісталася команді з Тернівки.
Переможці турніру були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації та дитячо-спортивної юнацької школи району.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...