![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 12 січня 2017 р.
Педагоги Конотопщини обговорювали якість підготовки до ЗНО
Районний методичний кабінет організував та провів засідання районних методичних об’єднань учителів суспільно-гуманітарного циклу. У роботі засідань взяли участь 230 вчителів району.
Педагоги проаналізували результати діяльності методоб’єднань за 2016 рік та визначилися з завданнями на 2017 рік.
Особлива увага акцентувалася на результатах районного тренувального тестування з української мови та літератури, історії, географії. Начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Олена Бохан наголосила на персональній відповідальності кожного педагога щодо якісної підготовки одинадцятикласників та результативності ЗНО – 2017. У ході дискусій були визначені пріоритетні напрямки роботи щодо підвищення якості знань учнів, надані методичні рекомендації практичного характеру.
Крім того, педагогічними працівниками району та методистами проаналізовано результативність участі учнів у конкурсах різних рівнів, олімпіадах, конкурсах фахової майстерності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...