![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:45, 10 січня 2017 р.
Конотопські футболісти перемогли на Чемпіонаті України
Збірна команду футболістів 2004 року народження Конотопської ДЮСШ – переможці Центральної конференції Чемпіонату України з футзалу, повідомляють в Конотопській ДЮСШ ім. М. Маміашвілі.
Наші спортсмени вдало виступили на двох відбіркових турах, та в березні 2017 року будуть боротися за звання найсильнішої футзальної команди країни. Фінальні ігри пройдуть в Івано-Франківську.
Вітаємо конотопських футболістів та тренерів команди Олега Савоченка та Ігоря Куліша!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...