![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 10 січня 2017 р.
На прибудинкових територіях Конотопських багатоповерхівок з'являютья нові дитячі майданчики
Наприкінці 2016 року в нашомі місті з'явилося кілька новеньких дитячих майданчиків, які виросли на прибудинкових територіях по вулицях Братів Лузанів, 38, Високій, 6, 2-му провулку пр. Миру, 3 та по Вирівській, 56-58.
Як повідомляють у Конотопській міській раді, встановленню елементів дитячих майданчиків стало можливим за сприяння депутатів міської ради у зв'язку з виділенням коштів з депутатського фонду.
![На прибудинкових територіях Конотопських багатоповерхівок ..., фото-1 На прибудинкових територіях Конотопських багатоповерхівок з'являютья нові дитячі майданчики, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![На прибудинкових територіях Конотопських багатоповерхівок ..., фото-2 На прибудинкових територіях Конотопських багатоповерхівок з'являютья нові дитячі майданчики, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...