• Головна
  • До 15 січня конотопці можуть замовити безкоштовне обстеження тепловізором
10:00, 5 січня 2017 р.

До 15 січня конотопці можуть замовити безкоштовне обстеження тепловізором

В рамках впровадження заходів проекту «Підвищення  енергоефективності закладів освітньої сфери м. Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, заплановано проведення фокус-днів тепловізійної діагностики приватних житлових будинків.

В умовах сьогодення питання збереження тепла в будинку стає особливо актуальним.
Тепловізійне обстеження дозволить: виявити приховані дефекти теплоізоляції – зони тепловтрат; перевірити якість установки вікон, дверей, склопакетів; оцінити роботу опалювальної системи і визначити точні місця закладених комунікацій, опалення, систем теплої підлоги, трубопроводів тощо.

Серед переваг тепловізійного обстеження будівлі (інфрачервоні технології) наочність – для розуміння термограми (фотографії в інфрачервоному спектрі) не потрібно мати спеціальної підготовки; правильність даних – прилад не змінює картину, він показує тільки те, що є насправді.

Холодно в будинку? Плануєте впровадити енергозберігаючі заходи і вас цікавить реальна картина стану житла? Тоді тепловізійне обстеження саме для вас!

До 15 січня 2017 року ви маєте можливість подати заявку для запрошення спеціаліста, який безкоштовно проведе тепловізійне обстеження вашого будинку, заповнивши та надіславши анкету на e-mail: [email protected] або завернувшись за телефоном 6-61-66 (управління економіки Конотопської міської ради) 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #тепловізор #обстеження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...