15:13, 4 січня 2017 р.
Свободівці Конотопа відновлюють освітлення прибудинкових територій в місті
На звернення депутата Сумської обласної ради від ВО «Свобода» Миколи Биркуна наразі в Конотопі відновлюється освітлення прибудинкових територій.
4 січня Артем Семеніхін, як і кожного дня, робив об`їзд містом. Навіть перебуваючи у офіційній відпустці, міський голова особисто контролює процес благоустрою міста, тим паче, що якраз тривають роботи з відновлення вуличного освітлення прибудинкових територій біля будинків №№ 36, 38 по вул. Братів Лузанів та №№ 35, 37, 39 по вул.Успеннсько-Троїцькій за зверненням депутата від «Свободи» Миколи Биркуна.
Побачивши на власні очі, як виконуються роботи з відновлення освітлення, мешканці зазначених будинків подякували депутату та міському голові за турботу, адже тепер буде не тільки зручніше, але й безпечніше у темну пору доби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...