Здавалося б, в XXI столітті необхідність вишивати мала зникнути як даність – на зміну ручній праці давним-давно прийшли машинні технології. Однак це далеко не так, і наочний приклад даним фактом – вишивка хрестом. Представниці прекрасної статі з Києва та інших міст України, як і раніше, коли видається вільна хвилинка, сідають за п'яльці.

Популярність вишивки хрестом обумовлена ​​не тільки доступною вартістю потрібних витратних матеріалів, а й іншими, не менш важливими причинами. Давайте розберемося, якими ж перевагами володіє техніка вишивання хрестиком.

Існує безліч методик вишивання. Так, малюнок може наноситися на канву гладдю, стебельчатим і петельним швом і навіть ... стрічками різної ширини! Але вишивка хрестом має низку безсумнівних переваг, в порівнянні з іншими різновидами цього рукоділля:

  • дана техніка вишивки вважається найпростішою і доступною в освоєнні;
  • малюнок виходить об'ємним і виразним;
  • на канві найзручніше вишивати саме хрестиком.

До того ж, сьогодні у продажу можна знайти не тільки муліне, канву, голки і п'яльці, а й спеціальні схеми для вишивки хрестиком https://svitrukodilia.com/vyshyvanka-jinocha/. Вони недорогі за ціною і позбавляють від необхідності самостійно виробляти розмітку малюнка і переносити його на тканину.