Вийшла друком книга «Конотоп спортивний 1900-1975 роки»

У рамках міського конкурсу проектів на 2016 рік було підтримано проектну пропозицію від ГО «Батьківський дім» під назвою «Спорт має історію». Результатом проекту стало видавництво книги «Конотоп спортивний 1900-1975 роки»

У виданні вперше детально розглядається та аналізується історія фізкультури і спорту в Конотопі за період ХХ століття. Матеріали книги можна використовувати на уроках історії рідного краю, для оформлення музейних експозицій з історії фізкультури і спорту. Одержані аналітичні дані можуть слугувати для визначення оптимальних напрямків розвитку фізкультури і спорту в невеликих містах (з урахуванням наявної спортивно-матеріальної бази), а також способів популяризації фізичної культури на сучасному етапі. 

Вийшла друком книга «Конотоп спортивний 1900-1975 роки», фото-1

 «Фізична культура і спорт у сучасному світі відіграють надзвичайно важливу роль, адже сприяють зміцненню здоров’я як конкретної людини, так і нації в цілому. В багатьох країнах світу зараз потужні наукові інститути займаються пошуком шляхів удосконалення організації фізкультурного процесу. Адже для вибору напрямку розвитку не обійтися без аналізу спортивних подій минулого. Значна кількість подій та явищ спортивного життя Конотопа і донині залишається невивченою. Адже інформація міститься лише в небагатьох спеціалізованих виданнях та газетних публікаціях, що не дозволяло скласти достатньо повного уявлення про історію спорту в місті. Що, в свою чергу, дозволило зробити видання книги», - зазначив керівник проекту Віктор Борисович Сидоренко. 

Конотоп сорт книга презентація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі