Чи реально потрапити на прийом до заступника міського голови Тетяни Іноземцевої?

Користувачі конотопчьких соцмереж скаржилися, що до заступника міського голови Тетяни Іноземцевої важко потрапити га прийом. Редакція сайту зробила запит стосовно того, коли приймає пані Іноземцева та скільки вернень громадян було нею розглянуто у поточному році

Публікуємо відповідь на наше звернення:

"Відповідно до рішень виконкому від 21.12.2015 №320 «Про організацію особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету міської ради у 2016  році», від 30.05.2016 №173 «Про організацію особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету міської ради у червні-грудні 2016 року», Іноземцева Т.Г. здійснює прийом громадян щосереди з 13.00 до 18.00 в приміщенні Громадської приймальні (каб.№116) виконавчого комітету міської ради (запис на прийом здійснюється як попередньо, так і під час проведення прийому). Додатково заступником міського голови, в тому ж кабінеті, проводяться прийоми з особистих питань щоп’ятниці з 07.00 до 08.00.  

За період  з квітня 2016 року по 15.12.2016 заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іноземцевою Т.Г. проведено 7 виїзних прийоми за місцем проживання та трудової діяльності громадян (прийнято 14 осіб, порушено 19 питань) та 45 прийомів у приміщенні виконавчого комітету міської ради (прийнято 174 особи).

У разі неможливості проведення прийому у визначений день, заявники приймаються в інший зручний для них день, після попереднього запису у приміщенні Громадської приймальні міської ради (каб.№116) у робочий час.

Інформація про проведення прийомів постійно розміщується загальним відділом міської ради в соціальній мережі Facebook". 

Конотоп ТетянаІноземцева мерія годиниприйому
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі