Цьогоріч Конотопщина стала лідерем по усиновленню

Сьогодні на обліку у службі у справах дітей Конотопської райдержадміністрації перебувають 17 дітей-сиріт та 62 дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 56 дітей виховується під опікою піклуванням громадян, 17 дітей  у прийомних сім’ях  та  дитячих будинках сімейного типу області, 1 дитина в інтернатному закладі, 5 дітей навчаються  у ПТУ.

У районі функціонує  4 прийомні  сім’ї та 2 дитячі будинки сімейного типу, де виховується 14 дітей. 

Національна політика в Україні сьогодні орієнтована на розвиток саме сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У Конотопському районі сімейними формами виховання охоплено 73 дитини, що становить  93% від їх загальної кількості.

Протягом 2016 року службою у справах дітей Конотопської райдержадміністрації влаштовано до сімейних форм виховання  19 дітей: 11 дітей  - в сім’ю опікунів, 2  дитини  - до ДБСТ, громадянами України усиновлено 6 дітей. Як відзначила начальник служби у справах дітей Тетяна Точиленко, це найкращий результат з усиновлення серед районів і міст Сумської області, тому нам є чим пишатись. «Аби дитина росла доброю, вона має бути щасливою. І саме від наших дій залежить яке майбутнє буде у цих дітей», — зазначила посадовець.

Конотоп діти-сироти усиновлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі