В Конотопі здорожчає проїзд в громадському транспорті?

Проведено нараду з міськими перевізниками щодо підвищення тарифів на пасажирські перевезення в місті, а також щодо перевезення учасників АТО.

Перевізники одностайно зазначали, що тарифи на перевезення, встановлені у 2014 році, на сьогодні не забезпечують стабільності роботи міського автомобільного транспорту так як значно змінились складові тарифу. Так в діючий тариф закладена вартість дизпалива 13,20 грн., на сьогодні – вона становить 22,0, заробітна плата збільшилась з 1 230 грн. до 1 60 0грн. на сьогодні (3 200 грн. мінімальна заробітна плата планується на 2017 рік), вартість запасних частин для ремонту автотранспорту зросла майже в 2 рази. За попередніми розрахунками перевізників вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6,0 грн. 

Другим питанням було розглянуто колективне звернення перевізників щодо проїзду учасників АТО. На сьогодні перевізники здійснюють перевезення учасників АТО за рахунок власної господарської діяльності без обмежень і без бюджетної компенсації. На сьогодні в місті у зв’язку із дислокацією військових частин значно зросла кількість учасників АТО, які потребують пільгового проїзду. Перевізники запропонували винайти на рівні міста механізм фінансування перевезень пільговиків цієї категорії.

За результатами наради було прийнято рішення повернутись до питання збільшення тарифів на автомобільні перевезення після затвердження Верховною Радою України бюджету на 2017 рік. Щодо пільгових перевезень надано завдання управлінню економіки вивчити досвід інших міст України.

Конотоп проїзд ціна маршрутки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі