Конотопці їздили до Львова на тренінг з енергоефективності

7-8 грудня у м.Львів пройшов ввідний тренінг другого етапу проекту «Школа Енергії 2.0», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)», за дорученням Федерального Міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. 

До участі у цьому спеціальному заході, що на високому рівні був проведений досвідченими тренерами, долучилися представники 15 відібраних шкіл зі Львова, Запоріжжя, Вінниці, Змієва, Кам’янця-Подільського, Коломиї, Конотопа, Краматорська, Рівного, Сум, Херсона, Черкас та смт. Глибока, та фахівці муніципалітетів до повноважень яких належать питання енергозбереження та енергоефективності.

Місто Конотоп представляли вчитель фізики школи №2 Світлана Рибець та начальник відділу управління економіки Анастасія Загородня.

Протягом тренінгу учасники опановували основні елементи енергетичного менеджменту, алгоритми збору, передачі даних та роботи з результатами енергомоніторингу, мали унікальну можливість працювати з програмним продуктом для енергоменеджменту UMuni, обмінювалися досвідом. 

Конотопці їздили до Львова на тренінг з енергоефективності, фото-1

Слід зазначити, що у місті вже відбувся візит технічного експерта проекту «Школа Енергії», під час якого були сформовані базові дані для технічного паспорту будівлі, оглянуті лічильники та вирішені організаційні питання щодо енергомоніторингу. 

Конотопська школа №2 має сформовану команду юних енергоменеджерів, наразі з програмою моніторингу працюють відповідальні координатори, а учні активно включаться в роботу по завершенню карантину.

На учасників проекту чекає багато складної, але цікавої та корисної роботи. Крім того, проект має і мотиваційну складову – найкраща школа-учасник одержить фінансування на впровадження практичних енергозберігаючих заходів.

Конотоп енергоефективність тренінг Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі