• Головна
  • "Еліт-Данс" завоював перемогу Конотопу на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю
09:00, 7 грудня 2016 р.

4 грудня 2016 року у місті Харкові відбулись відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «IDSL Чемпіонат Харкова 2016», організовані Міжнародною спортивно-танцювальною лігою.

Змагання проходили в два відділення, юні хореографи продемонстрували рівень підготовки в різних вікових категоріях та класах складності виконання.

Абсолютними переможцями змагань стали танцівники конотопського клубу «Еліт-Данс»: Роман Федченко та Аделіна Рудиця, Даниїл Мішин та Софія Маратика, Гліб Шейкін та Анастасія Іванова, а також Ольга Шаріна.

Також за результатами виступів спортсмени отримали три «Кубки Харкова». Бажаємо танцівникам подальших творчих успіхів та високих спортивних досягнень на благо нашого міста!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію