![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 28 листопада 2016 р.
Семеніхін виділив приміщення для конотопських інвалідів-візочників
Під час 20-ї сесії Конотопської міськради було ухвалено рішення виділити терміном на один рік приміщення для осіб з обмеженими фізичними можливостями. При цьому орендна плата умовна, вона складатиме всього 1 гривню на рік.
Відтепер маломобільні, але активні конотопці отримали для своїх потреб кімнату площею понад 60 кв. м. в центрі міста. Приміщення, в якому зможуть проводити вільний час інваліди-візочники, розташоване в гуртожитку по вул. Бр. Лузанів. Мерія обіцяє зробити ремонт кімнати та облаштувати приміщення пандусами і туалетом для людей з особливими потребами, а громадські активісти забезпечать цю верству населення настольними іграми та дрібним спортивним приладдям, таким, як дартс, шашки, тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...