• Головна
  • У Конотопі продовжуються заходи до Дня студента
09:30, 24 листопада 2016 р.

У Конотопі продовжуються заходи до Дня студента

Окрім офіційного «круглого столу» з міською владою, пройшли спортивні змагання та святкова дискотека в МБК «Сучасник», де на студентів чекали багато цікавих конкурсів, популярна музика та модні діджеї.

«Змістовний відпочинок молоді - це значний вклад в їх майбутнє, адже, окрім навчання та здобуття професійних знань, надзвичайно важливим є питання соціалізації молоді, знаходження кожним з них свого місця у колективі друзів, тим більше привчати молодь для корисного проведення часу є першочерговим завданням нашого відділу»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Окрім цього, відбулися й спортивні заходи: змагання з волейболу та паркур/фрірану. Останні проходили 20 лютого у спортивному залі будинку науки і техніки залізничників на звання кращого фріранера. У змаганнях взяли участь близько 30 осіб різного віку.

Наймолодші змагалися у подоланні так званої «смуги перешкод» на час, де демонстрували свої навички в стрибках, перекидах та подолання вертикальної перешкоди.

У Конотопі продовжуються заходи до Дня студента, фото-1

Старших оцінювали у трьох категоріях, а саме: переміщення, складність виконання трюків та їх правильність. Старша вікова група демонструвала неабияку вправність, деякі трюки захоплювали подих та дивували глядачів тим як людина може володіти своїм тілом та рівновагою.

Також днями відбулись фінальні змагання з волейболу. 17 листопада відбулись фінальні змагання Кубку міста серед юнацьких команд ДПТНЗ та ВНЗ з волейболу з нагоди Дня студента. Спортсменів ВНЗ представляли три команди, а саме: команда Політехнічного технікуму КІСумДУ, індустріально-педагогічний технікум та Конотопське медичне училище. Також були представлені три команди, які змагалися серед Державних професійно-технічних навчальних закладів, а саме: ДПТНЗ ПЛ, ДПТНЗ ТУ, ДПТНЗ ВПУ.

У Конотопі продовжуються заходи до Дня студента, фото-2

За результатами змагань третє місце посіла команда з індустріально педагогічного технікуму КІ СумДУ, а за перше-друге місце вже вкотре боролися команди з політехнічного технікуму КІСумДУ та ДПТНЗ ВПУ. І знову команда з політехнічного технікуму КІСумДУ, поступившись, зайняла друге місце, а команда ДПТНЗ ВПУ виборола перемогу і стала володарем Кубку міста 2016 року.

«Останнім часом ми помітили приємну тенденцію, коли все більше молоді долучається до занять спортом. Особливої популярності набувають вуличні види спорту, такі як паркур, фріран, стріт воркаут, виконання трюків на БМХ велосипедах, скейтах, роликах. Тож у свою чергу наш відділ робить усе можливе для підтримки бажання молоді долучатися до спорту», - зазначив головний спеціаліст сектору з фізичної культури та спорту відділу міської ради у справах молоті та спорту Віталій Пасічніченко.

Та на цьому заходи з нагоди святкування Дня студента не завершуються. 29 листопада відбудеться молодіжний проект «Молодь у владі», у рамках якого молодь протягом дня буде стажуватися у відділах та управліннях виконавчого комітету Конотопської міської ради, де не тільки дізнається про роботу кожного, але й спробує власноруч долучитися до проведення важливих міських заходів. Тож охочих взяти участь у цьому заході запрошуємо до відділу міської ради у справах молоді та спорту.

Також 1 грудня відбудеться свято творчості для дітей з обмеженими фізичними можливостями, це фестиваль «Сяйво надій», що пройде в ПТ КІСумДУ.

#Конотоп #ДеньСтудента #2016
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...