• Головна
  • Семеніхін з нагоди річниці на посту мера: "Наша команда знаходиться на правильному шляху"
08:00, 18 листопада 2016 р.

Семеніхін з нагоди річниці на посту мера: "Наша команда знаходиться на правильному шляху"

Вчора Конотопський міський голова Артем Семеніхін звернувся через ЗМІ до громади міста. Він прокоментував закиди його політичних опонентів, та подякував конотопчан за те, що вони його підтримують.

"Останнім часом активізувалися як наші політичні опоненти, так і вороги нашої держави, а з цього я вбачаю, що наша команда знаходиться на правильному шляху, - зазначив Семеніхін. - Наше місто розвивається, модернізується, ви самі бачите скільки робиться доріг, освітлення, нарешті вперше за 50 років почалися ремонтні роботи в нашому центральному парку, йде розвиток освіти міста, безкоштовні садочки та багато-багато іншого.

Всі ці спроби плямувати мою репутацію - для мене це комплімент, вони бісяться тому, що, програють. Скажу відверто: ворогам дорога - на Російську Федерацію, їм настав час еммігрувати вже туди.

Якщо зробити перерахунок бюджету міста, який ми маємо зараз, та порівняти його з бюджетом міста 5 років назад, коли курс долара був по 8 грн, то ми побачимо що цифри фактично ті самі у доларовому еквіваленті

Хочу зазначити, що все, що вдалося зробити цього року, - до речі, у мене сьогодні річниця, як я став міським головою - це вдалося зробити не за рахунок якихось супер-надходжень до міського бюджету, а саме за рахунок грамотного правління містом. Чому? Тому що, якщо зробити перерахунок бюджету міста, який ми маємо зараз, та порівняти його з бюджетом міста 5 років назад, коли курс долара був по 8 грн, то ми побачимо що цифри фактично ті самі у доларовому еквіваленті. А матеріали, обладнання, та й ті самі роботи якраз відштовхуються від курсу іноземної валюти. Тому бюджет у нас суттєво не змінився.

А вдалося це зробити завдяки тому, що красти вже нікому, красти перестали, одразу все запрацювало: з’явилися гроші, з’явилася модернізація, з’явилося будівництво. Тому я дуже вдячний всім мешканцям міста Конотопа за ту підтримку, яку ми маємо, яку мені висловлюють.

Чесно кажучи, коли мені принесли рейтинги по місту Конотоп, я був приємно вражений і дуже-дуже вам дякую, шановне товариство, шановні конотопці, за підтримку! Знайте, тільки завдяки вашій підтримці вдається все це робити, тільки завдяки вашій підтримці вдається думати та  планувати розвиток міста, тільки завдяки вашій підтримці є надія, що ми все-таки в недалекому майбутньому будемо мати в Конотопі - маленьку Швейцарію". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Семеніхін #звернення #мер #річниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...