• Головна
  • "Обійми мене!" Молодь Конотопа провела флешмоб до Дня толерантності (ВІДЕО)
21:00, 16 листопада 2016 р.

"Обійми мене!" Молодь Конотопа провела флешмоб до Дня толерантності (ВІДЕО)

Сьогодні вся світова спільнота відзначає День толерантності - терпимості до чужого способу життя, поведінки,  звичаїв,  почуттів,  ідей та вірувань. Молодь Конотопа теж виступила на підтримку толерантності.

Ініціатором стала молодіжна студентська організація "Новий час", яка, реалізуючи свій проект "Здоровий вибір", провела акцію: фото-флешмоб "Контоп толерантний". До заходу приєднались школярі та активна молодь міста.

"Обійми мене!" Молодь Конотопа провела флешмоб до Дня толерантності (ВІДЕО), фото-1

Ось як прокоментувала цю акцію на своїй сторінці в соцмережі керівник проекту "Здоровий вибір", Юлія Бібік: "Девізом нашої акції стало гасло: "Творимо культуру миру разом!". Різнокольорові кульки-символ людського різноманіття! "Долоньки миру і добра" - символ відкритості до спілкування, діалогу, співробітництва. "Гарячі міцні обійми!" - це символ людської близькості і заклик до відмови від міжособистісних барьєрів. Посмішки на обличчах учасників флеш-мобу - це знак, що ми робимо потрібну справу. Сподіваємось, що сьогодні у нашому місті стало більше розуміння, доброти, прийняття та миру!!!"

Фото зі сторінки Юлії Бібік:

8JqVm_DU6do

______________________

Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
2016-11-16_21-56-11

#Конотоп #толерантність #флеш-моб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...