![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 16 листопада 2016 р.
В Конотопській ЦРЛ працювало, не сплачуючи за оренду, приватне підприємство
Як повідомляє прес-служба прокуратури області, одне з приміщень, розташованих в Конотопській центральній районній лікарні імені академіка Михайла Давидова, після закінчення дії договору оренди використовувалось ТОВ без законних підстав. З метою усунення встановлених порушень законодавства місцевою прокуратурою було заявлено позов.
Погоджуючись із правовою позицією прокуратури, Господарський суд Сумської області задовольнив позов керівника Конотопської місцевої прокуратури в інтересах відділу комунального майна Конотопської міської ради до одного товариства з обмеженою відповідальністю.
Окрім того, під час судового розгляду відповідач сплатив заборгованість за користування зазначеним майном.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...