• Головна
  • В Конотопі вчилися протидіяти корупції
10:30, 15 листопада 2016 р.

В Конотопі вчилися протидіяти корупції

У залі Конотопського інституту СумДУ відбулись курси підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії корупції для державних службовців Конотопської РДА та міської ради, Путивльської та  Буринської РДА

Під час заходу доктор юридичних наук Юрій Гаруст представив присутнім презентацію, яка відображала найголовніші статті Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу», які стосуються питань корупції,   статистичні данні щодо корумпованості державних органів у різних країнах світу.

Коментуючи слайди, лектор звернув увагу на позиції України за корумпованістю щодо інших країн та роз’яснив найголовніші статті зазначених законів, пов’язані з питанням корупції. Зокрема, було розглянуто наступні питання: корупційне правопорушення, конфлікт інтересів, обмеження для державних службовців.

Більш детально Юрій Гаруст проаналізував статті ККУ, що передбачають відповідальність державних службовців за здійснене корупційне правопорушення.  Говорячи про методи профілактики корупції, доповідач приділив увагу введенню електронного декларування як одному з заходів, направлених на подолання корупції в нашій країні.

У процесі заходу відбувалися жваві обговорення, присутні задавали  лектору актуальні запитання  та разом із ним обговорили найцікавіші моменти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #корупція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...