• Головна
  • На Конотопщині обговорюють можливість об'єднання територіальних громад
11:00, 15 листопада 2016 р.

На Конотопщині обговорюють можливість об'єднання територіальних громад

Гружчанська сільська рада отримала пропозиції щодо об’єднання в територіальну громаду від Вирівської, Бочечківської сільських та Дубов’язівської селищної рад, а також  від Слобідської сільської ради Буринського району, про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

З цього приводу консультанти  Офісу  реформ у Сумському РВ АМУна чолі з координатором офісу завітали до села Грузьке  на громадські слухання щодо створення об'єднаних територіальних громад у Конотопському  районі.

У ході слухань учасники обговорили основні проблемні питання: транспортне сполучення з центром майбутньої громади, об’єктами соціальної інфраструктури,  функції старости, здійснення нотаріальних дій тощо. Результатом роботи засідання стало прийняття рішення про проведення додаткових консультації з мешканцями населених пунктів сільської ради.

Цього ж дня представники Офісу зустрілися і з активом села Духанівка: депутатами сільської ради, керівниками установ та організацій Духанівської сільської ради та розглянули можливості державної підтримки об'єднаних територіальних громад, загальні процеси реформ у нашій країні, відповіли на питання, що турбують місцевих мешканців щодо процесів децентралізації, зокрема транспортного сполучення, утримання закладів інфраструктури та можливі ризики у разі об’єднання громад.

#Грузьке #Духанівка #територіальнагромада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...