• Головна
  • В Конотопі готуватимуть спеціалістів для Міжнародного холдінгу медобладнання, що базується в Чехії
Ексклюзивна новина
13:00, 8 листопада 2016 р.

В Конотопі готуватимуть спеціалістів для Міжнародного холдінгу медобладнання, що базується в Чехії

Ексклюзивна новина

Сьогодні досягнено домовленості про співпрацю між Конотопськими навчальними закладами та Чеською компанією LINET - світовим лідером у виробництві медичного обладнання. Відтепер конотопські студенти зможуть проходити стажування в Чехії а згодом і отримати престижну роботу в Міжнародному холдінгу.

LINET - світовий лідер у виробництві медичного обладнання. Компанія здійснює експорт продукції більш ніж в 70 країн світу на 5 континентах. Домовленість про співпрацю з виробником зі світовим ім'ям - непересічна подія для нашого міста. Адже тепер талановита молодь нашого міста може розраховувати на легальне працевлаштування в Європі.

Вже починаючи з січня 2017 року в учбові програми Політехнічного технікуму КІ СумДУ, Індустріально-педагогічного технікуму та ВПУ-4 буде впроваджуватись інформація про новітні технології, які застосовуються в роботі підприємства. Студенти, які навчаються за спеціальностями інженерів, електронщиків, техніків, механіків, програмістів, зварювальників та електромонтерів зможуть пройти практику та стажування на виробництві в Чехії. За умови плідного співробітництва буде укладено договір про майбутнє працевлаштування.

Увага! З питань працевлаштування в компанію Linet , звертатись за т. 0977778577.
Також консультацію з даного питання можна отримати у офісі агентства Рекрут за адресою: м. Конотоп, вул Бр. Лузанів, 48 (напроти міськвиконкому, офіс Самопомічі).
Детальна інформація за посиланням ТУТ.

На фото:делегація з Чехії відвідала музей ПТ КІ СумДУ.

2016-11-08 09-43-06

2016-11-08 09-43-06

Вже сьогодні спеціалісти з вищою освітою технічного профілю, які вільно володіють англійською або німецькою мовами, можуть взяти участь у тренінг-програмі Лінет, яка допоможе їм обрати спеціальність та працевлаштуватися на виробництві у світового лідера медобладнання.

2016-11-08 09-58-28

2016-11-08 09-58-28

Про те, які саме спеціальності потрібні на заводі, та якими навичками мають володіти претенденти, читайте найближчими днями на сайті 05447.com.ua.

___________________________________

Для довідки:

Комапнія LINET spol. s r.o. - основний Європейський виробник багатофункціональних високотехнологічних медичних ліжок та іншого медобладнання. Вже багато років поспіль компанія потрапляє в десятку рейтингу CZECH TOP 100, створеного на базі опитування про привабливість компаній для працевлаштування.

Компанія LINET утримує лідируючу позицію на ринку виробництва і постачання медичних ліжок. Компанія постійно розробляє і виводить на ринок продукцію та послуги з інноваційними рішеннями і функціями, які спрямовані на зниження фізичних навантажень медичного персоналу в процесі догляду, на підвищення ефективності догляду та підвищення рівня комфорту пацієнтів. Компанія інтенсивно працює над розробкою такої продукції у тісній співпраці з професіоналами з області охорони здоров'я, науковими експертами в різних областях, що дозволяє компанії бути на піку сучасних трендів в області медицини і охорони здоров'я.

Головний офіс компанії LINET, як і її виробнича база, досі розташовані в містечку Желевчице, неподалік від міста Сланы, там же, де й була заснована компанія в 1990 році. Завод виробляє близько 40 000 медичних ліжок у рік, більшість яких експортується в більш ніж 100 країн світу. У компанії LINET працює близько 600 співробітників. З 2011 року компанія LINET s.r.o. є підрозділом міжнародного холдингу LINET SE Group зі штаб-квартирою в Голландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Чехія #співпраця #Лінет #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...