• Головна
  • Військовослужбовцям в Конотопі виділятимуть безкоштовні квитки на концерти
Нова традиція нашого міста
15:00, 7 листопада 2016 р.

Військовослужбовцям в Конотопі виділятимуть безкоштовні квитки на концерти

Нова традиція нашого міста

З приїздом у місто 58-ї мотопіхотної бригади на постійне місце дислокації гостро стало питання з організацією дозвілля військовослужбовців. З проведенням для них та долученням їх до різноманітних спортивних, культурних заходів, що дали б змогу їм швидше адаптуватися до мирного життя та відпочити морально, поновити завдяки мистецтву свої духовні сили. 

На виконання доручення міського голови Артема Семеніхіна МЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту було проведено роботу з керівництвом 58 мотопіхотної бригади та керівниками колективу «Лісапетний батальйон».  У результаті військовослужбовцям виділили квитки, за якими солдати мали змогу безоплатно відвідати концерт. 

Відтепер з кожним виконавцем та колективом, що матиме бажання провести свій концерт у приміщенні колишнього БК «ВРЗ», де зараз розміщується МЦФЗН «Спорт для всіх», буде проводитись така ж робота. Виділення безкоштовних квитків для військовослужбовців відтепер стане новою гарною традицією в м. Конотопі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #військові #концерт #дозвілля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...