• Головна
  • Конотопчанка Галина Лапутіна голодує під Верховною Радою
16:00, 5 листопада 2016 р.

Конотопчанка Галина Лапутіна голодує під Верховною Радою

Відповідну фотографію з підписом: "Коли відчай. Коли держава ігнорує. Біль матері. Не будьте байдужими, не залишайте нас самих..." розмістила Галина на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, після передчасних пологів Марійку Лапутіну помістили під штучну вентиляцію легень в пологовому будинку міста Суми, та після аварійного вимкнення світла робота апарату припинилася, і у дівчинки стався крововилив у мозок. Тепер Марія потребує дороговартісного лікування поза межами нашої держави, бо українські лікарі, побачивши результати МРТ, відмовилися лікувати дитину.

Аби подбати про долю дитини, мама Марійки звернулася до можновладців з проханням про медичну та юридичну допомогу. Кілька годин жінка простояла під Верховною Радою з плакатом "ГОЛОДУЮ. Дитина стала інвалідом у перинатальному центрі". І їй все ж вдалося поспілкуватися з деякими депутатами з проханням посприяти у вирішенні наболілої проблеми. Нині вона очікує на реакцію від чиновників ВР, до котрих звернулася.

Конотопчанка Галина Лапутіна голодує під Верховною Радою, фото-1

Слід зазначити, що раніше Галина Лапутіна вже зверталася по допомогу в МОЗ України. "На колінах у сльозах благала "Допоможіть купити шунтуючу систему", обіцяли відреагувати і надати допомогу. У підсумку просто відписали нас на Суми" - пише Галина.

Конотопчанка Галина Лапутіна голодує під Верховною Радою, фото-2

"Після відповіді з Сум у мене взагалі опустилися руки, проревіла три дні, пропало грудне молоко" - з гіркотою констатує жінка. Адже із їх відповіді вона вперше дізналася, що крововилив у її доньки стався... до того, як трапилася аварія з відключенням світла.

Марічині батьки подали в суд на перинатальний центр, судді визнали Лапутіних потерпілими, проте на цьому процес зупинився. Нині родина Лапутиних шукає грамотного, кваліфікованого юриста, який допоміг би цій справі дійти до Європейського суду по правах людини.

Конотопчанка Галина Лапутіна голодує під Верховною Радою, фото-3
#Конотоп #Лапутіна #ВерховнаРада #голодовка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...