Сумщина дозріла для соціальних замовлень

Якщо програма соціального замовлення давно вже застосовується в європейських країнах, то в Україні бар'єром на шляху до впровадження часто стають самі чиновники. Сумщина стала першою областю, де частину повноважень місцеві власті передали громадським організаціям. На думку новаторів, такий підхід дозволить «розвантажити» бюджет, а гроші направити на цільове використання, при цьому значно поліпшити якість надаваних послуг населенню.

«Сторона, яка береться надавати послуги, має оперувати тільки фактами: кількість коштів, необхідних на впровадження, територія, часові рамки реалізації. У свою чергу розпорядники бюджетних коштів мають можливість проконтролювати весь процес від початку до його завершення», - кажуть ініціатори.

Співпрацюючи з обласним управлінням охорони здоров'я, активісти беруться допомагати наркозалежним. Спільно з фахівцями департаменту освіти особливу увагу приділять позашкільній освіті. Також у програмі будуть задіяні Департамент соцзахисту Сумської ОДА та обласного управління інформаційної політики.

Пілотний проект розрахований на 1 рік. Бюджет Програми складе 426 тис. грн. Повний проект обіцяють представити на ознайомлення депутатам під час найближчого сесійного засідання. Якщо інноваційний підхід буде результативним, то його продовжать ще на 5 років, при цьому «географію» учасників також розширять.

0542.ua
Сумщина соцзамовлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі