• Головна
  • Сумщина дозріла для соціальних замовлень
08:30, 8 листопада 2016 р.

Сумщина дозріла для соціальних замовлень

Якщо програма соціального замовлення давно вже застосовується в європейських країнах, то в Україні бар'єром на шляху до впровадження часто стають самі чиновники. Сумщина стала першою областю, де частину повноважень місцеві власті передали громадським організаціям. На думку новаторів, такий підхід дозволить «розвантажити» бюджет, а гроші направити на цільове використання, при цьому значно поліпшити якість надаваних послуг населенню.

«Сторона, яка береться надавати послуги, має оперувати тільки фактами: кількість коштів, необхідних на впровадження, територія, часові рамки реалізації. У свою чергу розпорядники бюджетних коштів мають можливість проконтролювати весь процес від початку до його завершення», - кажуть ініціатори.

Співпрацюючи з обласним управлінням охорони здоров'я, активісти беруться допомагати наркозалежним. Спільно з фахівцями департаменту освіти особливу увагу приділять позашкільній освіті. Також у програмі будуть задіяні Департамент соцзахисту Сумської ОДА та обласного управління інформаційної політики.

Пілотний проект розрахований на 1 рік. Бюджет Програми складе 426 тис. грн. Повний проект обіцяють представити на ознайомлення депутатам під час найближчого сесійного засідання. Якщо інноваційний підхід буде результативним, то його продовжать ще на 5 років, при цьому «географію» учасників також розширять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #соцзамовлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...