Конотопські підприємства запрошуються у Програму співпраці з Німеччиною

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина представники малого та середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій запрошуються до участі у Програмі для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною).

Генеральним директором цієї Програми є німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH. 

Програма передбачає набуття міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Окрім того, учасники зможуть безпосередньо ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями. 

Бажаючі взяти участь у Програмі запрошуються на конкурсний відбір, який буде проводитися у місті Суми у період 14-16 листопада 2016 року на базі Сумської обласної державної адміністрації. Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47, або управління економіки Конотопської міської ради тел. 2-30-26).

Конотоп Німеччина співпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі