• Головна
  • Конотопські підприємства запрошуються у Програму співпраці з Німеччиною
09:30, 4 листопада 2016 р.

Конотопські підприємства запрошуються у Програму співпраці з Німеччиною

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина представники малого та середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій запрошуються до участі у Програмі для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною).

Генеральним директором цієї Програми є німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH. 

Програма передбачає набуття міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Окрім того, учасники зможуть безпосередньо ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями. 

Бажаючі взяти участь у Програмі запрошуються на конкурсний відбір, який буде проводитися у місті Суми у період 14-16 листопада 2016 року на базі Сумської обласної державної адміністрації. Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47, або управління економіки Конотопської міської ради тел. 2-30-26).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Німеччина #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...