• Головна
  • Пожежні команди Конотопщини змагались на вправність
08:20, 2 листопада 2016 р.

Пожежні команди Конотопщини змагались на вправність

На території  смт. Дубов'язівка відбувся огляд-конкурс місцевих добровільних пожежних формувань.

Щоб перевірити готовність реагування на пожежні та надзвичайні ситуації на селищний майданчик прибули 8 підрозділів місцевих добровільних пожежних формувань району. Зокрема, це підрозділи Конотопської філії СТОВ "Надія" з с. Попівка, Дубов'язівського елеватору, В'язівської місцевої пожежної охорони, елеватору ДПК ТОВ "Вітчизна", підрозділи цього підприємства з Шпотівки, Тернівки, Заводів.

«Під час конкурсу перевірялась  готовність техніки, швидкість і вправність підрозділу при розгортанні обладнання для знешкодження спалаху у разі виникнення пожежної ситуації», - прокоментувала головний спеціаліст сектору цивільного захисту населення,  взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці райдержадміністрації Світлана ЛОЗОВИЦЬКА.

За словами провідного фахівця Конотопського міськрайвідділу Управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Сумській області Володимир БОРУТА, для цього не випадково обраний жовтень, оскільки, саме на початок опалювального сезону припадає пік пожеж (для прикладу - тільки 25 жовтня в області сталось 11 пожеж).

За підсумками огляду-конкурсу, 1 місце зайняв підрозділ елеватору ДПК ТОВ "Вітчизна", друге -  ДПК ТОВ "Вітчизна" відділення с.Заводи, оскільки саме це підприємство, керівником якого Сергій ЧИЖИК, приділяє найбільшу увагу пожежній безпеці в районі. Третє місце розділили між собою підрозділи В'язівської місцевої пожежної охорони і Дубов'язівського елеватору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дубов'язівка #пожежнікоманди #конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...