• Головна
  • Сергія Завалія призначено на пост директора МБК "Зоряний"
08:00, 1 листопада 2016 р.

Сергія Завалія призначено на пост директора МБК "Зоряний"

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора МБК "Зоряний", участь у якому брали 4 конкурсанти. Як повідомляє Джерело, одна заявка була відкликана, а з трьох кандидатів на захист з'явились лише двоє: колишній директор МБК, режисер театру "Ми" Марина Люшина, та колишній директор ПТУ-20 а за сумісництвом актор народного театру Сергій Завалій. 

Умовою конкурсу була презентація власної стратегії розвитку міського будинку культури. Сергій Завалій вбачає її у пошуку шляхів отримання позабюджетних коштів, у розвитку та підтримці існуючих колективів та в залученні різних верств населення до культурного життя міста. Також в планах новопризначеного директора створити дорослий танцювальний колектив а також поновити народний хор і, по можливості, придбати для колективу нові потужні музичні інструменти. 

До своїх обов'язків Сергій Анатолійович приступає вже сьогодні. В нього за плечима чималий і господарський, і творчий досвід. Як сказав Завалій кореспонденту 05447.com.ua: "Тут нормальний бойовий колектив, хочу створити в будинку культури позитивну робочу атмосферу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Завалій #МБК #Зоряний #директор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...