Сергія Завалія призначено на пост директора МБК "Зоряний"

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора МБК "Зоряний", участь у якому брали 4 конкурсанти. Як повідомляє Джерело, одна заявка була відкликана, а з трьох кандидатів на захист з'явились лише двоє: колишній директор МБК, режисер театру "Ми" Марина Люшина, та колишній директор ПТУ-20 а за сумісництвом актор народного театру Сергій Завалій. 

Умовою конкурсу була презентація власної стратегії розвитку міського будинку культури. Сергій Завалій вбачає її у пошуку шляхів отримання позабюджетних коштів, у розвитку та підтримці існуючих колективів та в залученні різних верств населення до культурного життя міста. Також в планах новопризначеного директора створити дорослий танцювальний колектив а також поновити народний хор і, по можливості, придбати для колективу нові потужні музичні інструменти. 

До своїх обов'язків Сергій Анатолійович приступає вже сьогодні. В нього за плечима чималий і господарський, і творчий досвід. Як сказав Завалій кореспонденту 05447.com.ua: "Тут нормальний бойовий колектив, хочу створити в будинку культури позитивну робочу атмосферу".

Конотоп Завалій МБК Зоряний директор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі