• Головна
  • Підсумки тижня: в Конотопі облаштовують прибудинкові території та модернізують вуличне освітлення (ФОТО та ВІДЕО)
08:00, 31 жовтня 2016 р.

Підсумки тижня: в Конотопі облаштовують прибудинкові території та модернізують вуличне освітлення (ФОТО та ВІДЕО)

Нещодавно сайт 05447.com.ua започаткував щотижневу рубрику "Підсумки тижня". В ній ми щопонеділка намагатимимось відслідкувати, які роботи по благоустрою міста проводились протягом минулого тижня в Конотопі. 

Багато років взимку в приміщенні колишнього БК КВРЗ стояла дуже низька температура, що завадило заняттям гуртківців та псувало комунікації та загальний стан приміщень. У зв'язку з цим 28 жовтня були проведені пофілактичні роботи труби з теплопостачання у приміщення міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Конотопської міської ради по вул. Б. Хмельницького, 24. 

Підсумки тижня: в Конотопі облаштовують прибудинкові території та модернізують вуличне освітлення (ФОТО та ВІДЕО), фото-1

Багато зусиль докладалось для належного розміщення та забезпечення гідних умов перебування 58-ої бригади на території, де раніше розміщувався ДПТНЗ "Професійний ліцей", відновлено вуличне освітлення, по вулиці Тургенєва замінені старі ліхтарі на енергозберігаючі світлодіодні, прилегла територія розчищена від парослі та прибрано стихійне сміттєзвалище. Хочеться вірити в те, що свідомість та совість тих хто його створив, не дозволить знову зносити туди сміття, адже, чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.

ynnIdDZMGzo

Підрядна організація провела роботи по поточному ремонту мережі вуличного освітлення по 4-му пр. вул. Успенсько-Троїцької.

X1ewH8w2Yj0

Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкових територій. Зокрема, по вул. Успенсько-Троїцькій вздовж нового тротуару проводилися роботи по встановленню лав для відпочинку. 

Підсумки тижня: в Конотопі облаштовують прибудинкові території та модернізують вуличне освітлення (ФОТО та ВІДЕО), фото-2

Виконані роботи з облаштування пішохідної доріжки до будинку №12 по пл. Миру. Зроблено поточний ремонт прибудинкової території по пл. Миру, 6. Єдине зауваження, яке виникає у містян, це відсутність бордюрів на нових автомобільних та пішохідних дорогах.

Підсумки тижня: в Конотопі облаштовують прибудинкові території та модернізують вуличне освітлення (ФОТО та ВІДЕО), фото-3

З підсумками за минулий тиждень можна ознайомитись тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Эффективно решает проблемы
18,8%
Старается решать, но не всегда есть результат
51,3%
Никак не решает
30,0%
#Конотоп #благоустрій #ремонт #прибудинковатериторія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...