• Головна
  • Конотопські діти вивчали історію, культуру та побут козацтва у ДЦ "Молода гвардія"
09:00, 26 жовтня 2016 р.

Конотопські діти вивчали історію, культуру та побут козацтва у ДЦ "Молода гвардія"

Із 28 вересня по 18 жовтня 2016 року троє дітей Конотопського району з малозабезпечених сімей оздоровлювались та відпочивали в «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» на Х тематичній зміні «Козацькими шляхами»

Як прокоментувала тимчасово виконуючий обов’язки завідувача сектору молоді та спорту Наталія Дикун, програма зміни включала в себе ряд різних видів діяльності і напрямків виховної роботи, направлених на розвиток культурної ідентичності та виховання громадянської свідомості шляхом поглибленого вивчення історії, культури і побуту українського козацтва.

Діти були залучені до участі у багатоетапній спортивно-патріотичній грі «Ми – козацького роду нащадки», циклу майстер-класів «Козацький грайлик», тематичних днів самоврядування «Один день із життя козака» та інших виховних, культурно-масових та просвітницьких заходах.

Знаковості  зміні надали ряд визначних святкових та пам’ятних дат: 75-річчя від дня народження Богдана Ступки, річниця смерті Остапа Вишні, День працівників освіти, Всесвітній день усмішки, День художника України, Міжнародний день дівчаток,  День створення української повстанської армії, День українського Козацтва та День захисника України. Для святкування кожного із вказаних днів були підготовлені тематичні радіоефіри, проводилися творчі конкурси та ряд заходів у  загонах.

Підсумковими заходами по зміні стали святковий ярмарок  та мюзикл «Козацькими шляхами». На ярмарку, що мав назву «З Україною в серці» вчителями школи було організовано творчі майстер-класи, керівниками гуртків - продаж творчих поробок, психологами центру та волонтерами реабілітаційного центру св. Павла були реалізовані елементи психологічних тренінгів за використання арт-терапевтичних методик, спортивно-оздоровчий відділ влаштував богатирські ігри, а табори підготували для дітей караоке, ігрову програму та цікаві  конкурси і розваги. Кошти, що були виручені в ході ярмарки, були передані на благодійність.

Як і завжди цього разу для дітей організовано збалансоване, раціональне й надзвичайно смачне харчування. А мальовничі краєвиди Одещини біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, свіже повітря з надлишком додали бадьорості та хорошого настрою дітворі Конотопщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #козаки #Молодагвардія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...