• Головна
  • Підприємства Конотопщини значно оновили матеріально-технічну базу
10:00, 20 жовтня 2016 р.

Підприємства Конотопщини значно оновили матеріально-технічну базу

Враховуючи вимоги часу до виробництва сільськогосподарської продукції, підприємства району за останні роки значно оновили матеріально-технічну базу.

Як повідомляє прес-служба КРДА, саме у поточному році господарники Конотопщини зробили найбільші капіталовкладення в агропромисловий комплекс. За 9 місяців поточного року в сільське господарство інвестовано 232,3 млн. грн., що на 25,9 млн. грн. або на 12,6% більше ніж за весь 2015 рік.

Із зростанням виробництва продукції рослинництва у підприємств району виникла потреба у додаткових ємностях для якісного зберігання продукції її доробки. У 2016 році зросли потужності елеватора ТОВ «Вітчизна» - введено в дію ємності на 20 тис. тонн. На 9 тис. тонн розширить об’єми зберігання зерна і ТОВ «Ремавтокомплектсервіс».

У поточному році введені в дію зерносушильні комплекси у ТОВ «Вітчизна» (с. Питомник), «ПрАТ «Р-п «Шевченківський», ТОВ «Весна-Агро».

З початку року господарниками придбано високопродуктивної сучасної техніки на суму 92,8 млн. грн.: трактори, зернозбиральні  комбайни, техніка для тваринницької галузі.

Придбання нової сучасної техніки надає змогу аграріям впроваджувати у виробництво передові ресурсозберігаючі технології, зменшувати втрати вирощеного врожаю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #аграрії #матеріальнабаза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...