• Головна
  • До відома конотопців: чи треба повторно оформляти субсидію?
09:00, 18 жовтня 2016 р.

До відома конотопців: чи треба повторно оформляти субсидію?

У вересні майже всі домогосподарства повторно отримали комплект документів, необхідний для подачі в управління соцзахисту на призначення субсидій. Це заява, декларація, зразки їх та адреси, куди необхідно звертатися. Чи означає це, що треба пройти повторну процедуру оформлення субсидії?

Як пояснили нам спеціалісти Конотопського УСЗН, суб'єктам, які отримували субсидію минулого опалювального сезону, і в яких не відбулося змін у складі сім’ї, доходах тощо, звертатися до управлінь соцзахисту не потрібно. Таким споживачам буде автоматично перераховано субсидію у зв’язку з початком опалювального періоду.

Для будинків, які мають індивідуальне опалення газом або електроенергією такий перерахунок почали робити вже з 1 жовтня, а для будинків із центральним теплопостачанням буде зроблено перерахунок пропорційно даті підключення будинку до теплопостачання.

Варто зазначити, що цьогоріч змінилися умови врахування доходів. Якщо раніше непрацюючим особам враховували, як дохід, один прожитковий мінімум, відтепер будуть враховувати два прожиткові мінімуми за попередній календарний рік.

Пенсіонери, які не працюють, мають право на призначення субсидії з урахуванням доходу, виходячи з розміру пенсії за попередній місяць, з якого призначається субсидія.

Не береться до уваги дохід студентів, які проживають з сім'єю, але не мають стипендії, при цьому навчаючись за денною формою навчання.

Для солдат-строковикі враховується половина прожиткового мінімуму, не зважаючи на фактичний дохід.

«Окремою категорією громадян щодо нарахування субсидії є люди, які здійснюють догляд за інвалідами, пристарілими чи хворими, і отримують невеликі компенсаційні виплати, - пояснює заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка. - Ми зобов’язані їм врахувати два прожиткові мінімуми. Але справу такої сім’ї, можна винести на комісію, і за її рішенням, можна буде платити 1 прожитковий мінімум».

Якщо ж ви раніше не отриували допомогу держави у вигляді субсидії, або у складі вашої родини відбулися зміни, в такому випадку ви можете заповнити отримані поштою документи, та звернутися в Конотопське управління соцзахисту населення за адресою: проспект Миру, 8.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #субсидія #повторно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...