![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 17 жовтня 2016 р.
В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі зброєю та боєприпасами (ФОТО)
З початку проведення Місячника добровільної здачі зброї жителі Конотопського району добровільно здали до поліції сім одиниць зброї та 40 набоїв. Правоохоронці продовжують проводити ряд профілактичних заходів, метою яких є протидія незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухонебезпечних засобів й матеріалів, а також попередження скоєння злочинів, пов’язаних з їх використанням.
Аби не допустити розповсюдження в регіоні нелегальної зброї та вибухових речовин правоохоронці Конотопа звертаються до громадськості з проханням скористатись можливістю добровільно здати незареєстровану зброю та знайдені чи привезені з зони АТО вибухонебезпечні пристрої чи матеріали, уникнувши кримінальної відповідальності за їх незаконне зберігання.
![В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі з..., фото-1 В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі зброєю та боєприпасами (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники поліції під час перевірки власників зброї за місцем мешкання, звертають особливу увагу на умови зберігання зброї, надійність замків у сейфах та його кріплення, а також наявність відповідного дозволу та терміни перереєстрації.
![В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі з..., фото-2 В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі зброєю та боєприпасами (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, у 55-річного мешканця Конотопа полісмени вилучили мисливську гладкоствольну рушницю «ТОЗ-54». Чоловік прострочив терміни перереєстрації зброї. Відтак, щоб продовжити термін дії дозволу на зброю та забрати власну рушницю назад, йому доведеться не лише зібрати необхідні документи, а й згідно статті 192 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення громадянами строків перереєстрації вогнепальної зброї) понести адміністративну відповідальність у вигляді сплати штрафу.
![В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі з..., фото-3 В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі зброєю та боєприпасами (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тому з метою інформування жителів Конотопщини про проведення Місячника добровільної здачі зброї, а також профілактики злочинів, пов’язаних з використанням незареєстрованої зброї, боєприпасів і вибухових матеріалів, співробітники дозвільної системи розробили відповідні пам’ятки, які спільно з дільничними офіцерами поліції розповсюджують серед населення.
![В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі з..., фото-4 В Конотопі зареєстровано 27 правопорушень, пов'язаних зі зброєю та боєприпасами (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
«В поточному році поліцейські Конотопського відділу вже зареєстрували 27 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю та боєприпасами. З незаконного обігу вилучили сім пістолетів, дві мисливські гладкоствольні рушниці, дві гранати, шість одиниць холодної зброї та 295 різнокаліберних набоїв, за що всі фігуранти понесли кримінальну та адміністративну відповідальність, - говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – З початку ж проведення Місячника мешканці Конотопу та району, які добровільно здали до поліції 7 одиниць зброї та 40 набоїв, згідно вимог ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, були звільнені від кримінальної відповідальності. А тому аби порушників було менше, працівники поліції вкотре звертається до громадян з проханням, здавати незареєстровану зброю чи боєприпаси, які можуть привести до непередбачуваних насідків».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...