• Головна
  • Конотопська міська лікарня планує придбати УЗІ з доплером для проведення ехокардіоскопії
11:00, 12 жовтня 2016 р.

Конотопська міська лікарня планує придбати УЗІ з доплером для проведення ехокардіоскопії

11 жовтня відбулась нарада з питань фінансової забезпеченості Міської лікарні на 2016 рік та розрахунку проекту бюджету на 2017 рік

В ході наради було розглянуто стан виконання кошторису видатків по загальному та спеціальному фонду за 9 місяців 2016 року, визначені напрямки, які потребують уточнень та видатки, які потребують додаткового виділення коштів з міського бюджету, а саме:
- придбання ультразвукової системи з доплером для проведення ехокардіоскопії орієнтовною вартістю 870,0 тис.грн.;
- капітальний ремонт – 550,0 тис.грн.;
- придбання лічильників обліку тепла;
- придбання легкового автомобіля для обслуговування дільничними терапевтами та педіатрами викликів на дому в сумі 290,0 тис.грн..

По 2017 року Конотопській міській лікарні була доведена орієнтовна сума субвенції з Державного бюджету на її утримання. Заступник головного лікаря зауважив, що на сьогодні відсутнє чітке бачення МОЗ України, щодо подальшого реформування галузі охорони здоров’я в частині страхової медицини, сімейних лікарів, фінансування первинної та вторинної ланки. Але зрушення очікуються вже з 2017 року. 

Кошевецька В.П. звернула увагу присутніх на те, що контрольна цифра Міністерства фінансів розрахована без істотних змін в порівнянні з минулим роком, але всі повинні усвідомлювати, що цієї суми недостатньо на фінансування видатків, які були враховані лікарнею, тому до кінця року необхідно переглянути розрахунок потреби в коштах з урахуванням заходів з економії та раціонального їх використання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #УЗІсерця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...