![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 4 жовтня 2016 р.
Результати ІІІ етапу Кубка України з лижоролерів, Конотоп (ВІДЕО)
Минулими вихідними в Конотопі пройшов ІІІ етап Кубка України з лижоролерів серед юніорів. Близько 200 кращих спортсменів країни завітали до нашого міста, аби взяти участь у змаганнях. Приємно відзначити, що серед медалістів 7 наших земляків, вихованців ДЮСШ ім. Маміашвілі.
Змагання були приурочені до 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського. Абсолютною чемпіонкою перегонів стала конотопчанка Чаюк Валерія, яка минулого тижня вже привезла низку нагород з літнього Чемпіонату України з лижоролерів (Чернігів).
![Результати ІІІ етапу Кубка України з лижоролерів, Конотоп ..., фото-1 Результати ІІІ етапу Кубка України з лижоролерів, Конотоп (ВІДЕО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фінал Кубка України з лижоролерів пройде наступними вихідними в місті Шостка. "Маємо усі сподівання на гарний успіх," - запевнила директор Конотопської ДЮСШ ім. Маміашвілі Тамара Паламарчук, - "Тренери для цього роблять усе можливе і неможливе, щоб наші діти були найкращі!"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...