![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
22:54, 21 вересня 2016 р.
Літак чи пам'ятний знак? Що саме встановлять напроти Еко-маркету?
Днями ми писали, що по вулиці Євгена Коновальця (колишня Ватутіна) на місці спаленого будинку встановлять пам'ятний знак "Я люблю Конотоп". Стало відомо, що цей напис планують встановити в парку Луначарського, а біля Еко-маркету все ж таки розташується літак.
У мерії повідомили, що відповідного сталевого птаха вже підібрали, наразі лише необхідно встановити на місці майбутнього сквера водовідводи. Адже під час дощу всі струмки стікають саме сюди.
Що ж стосується знаку "Я люблю Конотоп", логічно було б встановити його поблизу вокзалу, вірогідно це буде територія парку Луначарського.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...