![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 9 вересня 2016 р.
В Конотопі відкрили мемріальну дошку на честь героя АТО Олександра Півня (відео)
6 вересня, в день, коли Конотоп святкував річницю визволення від фашистських загарбників, у школі №13 відбулася непересічна подія. Цього дня тут урочисто відкрили меморіальну дошку на честь випускника школи Олександра Півня, який у травні нинішнього загинув у зоні проведення АТО, захищаючи від смерті своїх побратимів.
Відтепер, піднімаючись сходами рідної школи, учні ЗОШ №13 згадуватимуть про подвиг випускника цього навчального закладу, чий подвиг, без сумніву, заслуговує на повагу і шану!
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за волю України хвилиною мовчання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...