![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:30, 4 вересня 2016 р.
Артем Семеніхін виділить гроші з власного фонду на порятунок важкохворої дівчинки
Як стало відомо, сьогодні ранком міський голова Конотопа Артем Семеніхін з подарунками навідав хвору дівчинку, та домовився з батьками про підтримку у фінансуванні лікування Марійки.
Родина повідомила, що спільними зусиллями вже зібрали понад 40 тисяч. А для повноцінного лікування необхідно майже ще стільки. Артем Семеніхін запевнив, що значну частину коштів виділить з власного фонду. Він також проситиме депутатів та підприємців міста долучитися до допомоги Марійці Лапутіній.
Бажаємо дівчинці якнайскорішого одужання!
![Артем Семеніхін виділить гроші з власного фонду на порятун..., фото-1 Артем Семеніхін виділить гроші з власного фонду на порятунок важкохворої дівчинки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте за темою:Мер Конотопа пообіцяв взяти на себе організацію лікування Марійки Лапутіної.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...