• Головна
  • Конотопським батькам нагадали про належне виконання батьківських обов'язків
10:25, 5 вересня 2016 р.

Конотопським батькам нагадали про належне виконання батьківських обов'язків

Однією з найгостріших проблем сучасного суспільства є неналежне ставлення батьків до виховання своїх дітей. Саме тому 30 серпня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті питання щодо захисту прав дітей.

Розглянувши справу  громадян Б. та У., які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, члени комісії винесли рішення про доцільність позбавлення батьківських прав. В подальшому справи про позбавлення батьківських прав Б. та У. будуть слухатись у суді.

Також на комісію запросили батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. З ними була проведена роз’яснювальна робота, надані практичні рекомендації.

Крім того, як повідомляє прес-служба міської ради, щодо громадян В. та К. готується клопотання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності по ст. 184 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наприкінці хочеться нагадати, що у родині, де панує атмосфера взаєморозуміння, де діти завжди можуть звернутися по допомогу до старших і одержати підтримку, де цінується дитяча думка, неодмінно виростуть здоровіші морально й духовно люди. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #батьківськіобов'язки #захистдітей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...