• Головна
  • Освіта Сумщини увійшла у п'ятірку лідерів по Україні
12:00, 1 вересня 2016 р.

Освіта Сумщини увійшла у п'ятірку лідерів по Україні

За підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів освіта Сумщини увійшла у п'ятірку лідерів. Про це повідомляє прес-служба обласної ОДА.

За кількістю переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 році Сумщина посідає ІІІ місце після Харківської області та м. Київ. Другий рік поспіль 12 учнів отримують стипендію Президента України, 45 – стипендію голови облдержадміністрації. У 2015-2016 навчальному році 119 учнів відзначено стипендіями голів районних та міських державних адміністрацій.

Третє місце в загальноукраїнському рейтингу Сумська область посідає за показником забезпеченості закладів освіти спеціалістами психологічної служби. Сумщина першою в Україні започаткувала роботу мобільних соціально-психологічних пунктів освітніх округів, що сприяло розширенню мережі закладів, охоплених психологічним супроводом та соціально-педагогічним патронатом.

Позитивною є динаміка  розвитку дошкільної освіти. За показником охоплення дітей до 5 років дошкільною освітою область має третю позицію в державі.

Гарні результати маємо й у вищій освіті. Студенти області здобули 116 призових місць у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. За результатами інтелектуальних змагань у 2016 році Сумський державний університет отримав 129 призових місць та увійшов до числа лідерів України.

Освіта – це сфера,  від якої залежать темпи, динаміка і результати всіх реформ у країні. Тому процеси виведення освіти на європейський рівень сьогодні потребують негайного впровадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #освіта #якість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...