![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:45, 30 серпня 2016 р.
До уваги підприємців Конотопа!
Відділ комунального майна Конотопської міської ради вивчає попит на продаж у власність нежитлового підвального приміщення, загальною площею 37,5 кв.м. (в т.ч. корисна - 31,9 кв.м.), що знаходиться в житловому п’ятиповерховому будинку по вул. Депутатській, 92.
Приміщення має окремий вхід з вулиці, за 200 м. знаходиться Невський ринок, за 500м залізничний вокзал, за 1 км. – автовокзал.
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування в робочі дні, отримати інформацію у відділі комунального майна міської ради за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 8, каб. 314, 316, тел. 2-55-68.
![До уваги підприємців Конотопа!, фото-1 До уваги підприємців Конотопа!, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...